Правовое уведомление

Jūsu datu drošība


Izmantojot organizatoriskos un tehniskos līdzekļus, mēs nodrošinām jūsu personas datu aizsardzību pret jebkādām nelikumīgām darbībām. Mūsu iekšējā sistēma nodrošina, ka jūsu personas datiem var piekļūt un tos apstrādāt tikai tās personas mūsu uzņēmumā, kurām ir īpašas pilnvaras šo datu apstrādei. Tāpēc jūsu personas datu aizsardzības līmenis atbilst augstākajiem drošības standartiem.

Mūsu vietne ir aizsargāta ar drošības protokolu, kura pamatā ir datu šifrēšanas sistēmas sertifikāts (SSL).

Mēs izmantojam sīkdatnes


Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko vietne saglabā jūsu ierīcē, kas savienota ar internetu. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai atšķirtu lietotājus un uzlabotu vietnes funkcionalitāti atbilstoši lietotāja izvēlētajiem iestatījumiem. Dažas no mūsu izmantotajām sīkdatnēm tiks dzēsti, tiklīdz aizvērsiet pārlūkprogrammu. Savukārt citas sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē un ļauj mums atpazīt jūsu izvēlēto pārlūkprogrammu.

Būtiskās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ir absolūti nepieciešamas, lai jūs varētu pārlūkot mūsu vietni un izmantot mūsu pakalpojumus. Piemēram, sīkfailus izmanto, lai autorizētu un identificētu lietotājus, piekļūstot vietnes reģistrēto lietotāju sadaļai. Šo sīkfailu dzēšana vai bloķēšana neļaus piekļūt šiem pakalpojumiem.

Funkcionālās sīkdatnes: šīs sīkdatnes nav obligāts pakalpojumu izmantošanas priekšnoteikums, taču tās palīdz personalizēt un uzlabot Kaffias Banka satura tiešsaistes pārlūkošanu. Piemēram, šīs sīkdatnes palīdz mums saglabāt informāciju par jūsu vēlmēm un piedāvāt jums pielāgotu saturu un funkcijas (gan mūsu vietnē, gan saziņā), kas, mūsuprāt, jums ir svarīgas.