Kategorijas

Par mums

Uzņēmuma misija

Nodrošināt iespēju saviem klientiem baudīt svaigi grauzdētu kafiju , kas mērojusi ceļu no dažādām pasaules valstīm, lai sastaptu savus klientus.

Uzņēmuma vīzija

Strādāt un pilnveidot savu profesionalitāti, lai kļūtu par lielāko augstas kvalitātes kafijas  izplatītāju Latvijā.

Biznesa koncepcija

Augstākās kvalitātes kafijas grauzdēšana Lietuvas ražotnē, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Svaigi grauzdētas Arabica kafijas, un Espresso kafijas pupiņu maisījumu pagatavošana un piegāde gala patērētājam.

Ražošanas koncepcija

Saliedēts darbs savu mērķu sasniegšanai, arvien uzlabot ražošanas procesu Lietuvas ražotnē un palielināt ražošanas apjomus, tādējādi samazinot preces izmaksas.

Produkta koncepcija

Patērētājs dod priekšroku produktiem, kuru kvalitāte ir augsta. Uzņēmuma uzdevums ir veikt nepārtrauktas darbības, lai uzlabotu savu produktu kvalitāti. Preces koncepcija – konkurētspējīga cena un augsta kvalitāte.

Sociālais aspekts

Ētikas mārketinga koncepcija pielāgota mērķa tirgus vajadzībām, vēlmēm un interesēm, kā arī, lai sniegtu lietotājam vēlamo apmierinājumu efektīvāk nekā konkurenti, lai saglabātu vai uzlabotu patērētāju sociālo labklājību.

Pievienojaties Kafijas Bankai!

Lielāko daļu Latvijas lielveikalu plauktu platības aizņem lētas kafijas piedāvājums. Tāpēc sākotnēji ideja par svaigi grauzdētas kafijas piedāvāšanu likās apšaubāma – vai izdosies atrast savu pircēju?Racionālie argumenti, kas lika uzsākt darbu šajā biznesā - personīgā interese par kafijas baudīšanas kultūru un pārliecība, ka mēs spēsim.

Grauzdēšanas pieredzi uzsākām Lietuvā, iegādājāmies pirmās paaudzes itāļu kafija grauzdēšanas iekārtu Impianti no cilvēka, kas, iespējams, pirmais aizsāka kafijas grauzdēšanas biznesu Lietuvā, bet ātri padevās, jo neizturēja konkurenci.

Iekārta nebija perfekta un sagādāja mums ne mazums galvassāpes. Nebija viegli atrast augstas kvalitātes zaļas kafijas pupiņu piegādātāju, bet pirkt nelielas partijas no vairumtirgotājiem,  bija neizdevīgi.

Pamazām gājām uz priekšu.

Daudzas stundas tika  pavadītas izpētot grauzdēšanas iekārtas un tehnoloģijas. Mūs iedvesmoja Starbucks un Jamaikas veiksmes stāsti.

Pamazām tirgus sāka atšķirt, kas ir laba un kvalitatīva kafija. Patiesie kafijas cienītāji arvien biežāk sāka izvēlēties mūsu kafiju un vairs neiegriezās lielveikalā, lai iegādātos kafiju.

2006.gadā spērām nākamo soli - Lietuvā pirmie atvērām specializētu interneta kafejnīcu.

Apgrozījums pieauga. Itāļu kafija grauzdēšanas iekārtas jaudas kļuva nepietiekamas. Pārdomājuši visus "par" un "pret", iegādājāmies amerikāņu Diedrich, kas tiek uzskatīts par mūsdienu mazos kafijas fabriku. Tagad mums bija iespēja ne tikai ātri izpildīt pasūtījumus, bet arī paplašināt grauzdētas kafijas sortimentu. Pašlaik Lietuvas ražotnē tiek grauzdētas 30 dažādu šķirņu zaļās kafijas pupiņas nelielos daudzumos, kas 5 dienu laikā pēc apgrauzdēšanas nonāk mūsu patērētāju rīcībā.

Esam izstrādājuši un turpinam uzlabot īpašu espresso kafijas maisījumu, kas atbilst mūsu platuma grādos dzīvojošo kafijas cienītāju gaumei.

Kā veicas "Kafijas Bankai” šodien?

Luetuvā ir uzbūvēta jauna, moderna ražotne, kas spēj nodrošināt dažādas klientu vēlmes un apjomus.Ir modernizēta noliktava, sakārtota kvalitātes kontroles sistēma. Līdz šim, kafijas grauzdēšanā paļāvāmies uz veiksmi un pašu intuīciju, kas ne vienmēr izrādījās efektīva. Ieguldot ievērojamu naudu, esam jūtami uzlabojuši kafijas kvalitāti, veicot uzlabojumus atseviškos ražošanas posmos – grauzdēšanā, slīpēšanā, iepakošanā un uzglabāšanā.

Šodien jebkurai kafejnīcai Lietuvā un Latvijā ir iespēja pasūtīt svaigi grauzdētu kafiju, kas atbilst dažādām patērētāju gaumēm. Aktīvi darbojamies caur tiešsaistes veikalu, esam  paplašinājuši produktu klāstu tajā, kā arī esam atvērti sadarbībai ar klientiem, kas vēlas izveidot kafijas maisījumu ar savu preču zīmi.

Kafijas ražošanas procesā Lietuvā esam ieviesuši HACAP kvalitātes sistēmu, kas nodrošina augstu un stabilu kvalitātes kontroli.

Kādi ir mūsu nākotnes plāni?

Kafija mums ir ne tikai bizness, bet arī mūsu kaislība un hobijs. Kas bieži laupa laiku atpūtai. Tāpēc mēs nevēlamies stāvēt uz vietas. Mēs plānojam paplašināt preču klāstu, attīstīt izglītojošus pasākumu - kafijas degustācijas, seminārus, sadarbojoties ar profesionāliem testētājiem, radīt oriģinālas kafijas maisījumus.


  • Cigoriņi

  • Bosa Kafija

  • Dzimšanas dienas kafija

  • Royal Grand Cerma

Facebook
Diedrich goglio ipa mahlkonig Nuova_simonelli